Ubytování
Ubytování v Jeseníku

Ubytování v Jeseníku

Lázeńské ubytování "U promenády" se nachází v samém centru Priessnitzových léčebných lázní s krásným výhledem na hřebeny Jeseníků. Lázně Jeseník mají svůj neodolatelný genius loci a svoji čistotou ovzduší patří mezi klimaticky nejčistější lázně na světě. Umístění lázeňského ubytování je přímo v místě tektonických zlomů u bylinkového inhalatoria a tato poloha významně pozitivně ovlivňuje klidný a hluboký spánek.

V lázeňském ubytování "U promenády" je celkem 18 lůžek rozdělených do 6 pokojů. Skladba pokojů je následující: 
- 1x jednolůžkový pokoj s možností přistýlky
- 1x dvoulůžkový pokoj bez možností přistýlky
- 2x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
- 1x třílůžkový pokoj s možnosti přistýlky
- 1x čtyřlůžkový pokoj bez možnosti přistýlky
- 1x čtyřlůžkový rodinný apartmán.

Na všechny pokoje je možné dodat dětskou postýlku. Pokoje nabízí komfortní zázemí s TV (O2 TV) + WIFI zdarma a jsou kompletně vybaveny. Samozřejmostí je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí, toustovačem a varnou konvicí a to u čtyřech pokojů. U zbývajících dvou je potřebné vybavení a také společná kuchyňka. Hostům je k dispozici nápojový a také kávový  servis. Ručníky a ložní prádlo jsou v ceně. Parkování je možno zajistit přímo u domu pro dvě auta nebo v blízkosti pod LD Mír. 

U domu je klidová zóna pro odpočinek. V blízkosti jsou kavárny, bary, restaurace, denní bar včetně možností večerní zábavy ve vyhlášení Hradní vinárně. 

Hostům je k dispozici kompletní zázemí lázní se všemi službami, které jsou nabízeny. Více informací o službách laznete v Lázeňském Turistickém Informačním Centru nebo zde.

 

Fotografie
Obrázek bez názvu
Ke stažení
Jeseníky - hory, které miluješ
Jeseníky - hory, které miluješ