VÍTÁ VÁS
lázeňské ubytování "U promenády"

Lázeňské ubytování U promenády se nachází v jednom z nejvíce okouzlujících lázeňských měst. Romantika v samém srdci Jesenicka s nádechem lázeňského prostředí plného klidu, pohody a pozitivní energie, která ohromí Vaše smysly a blahodárně zapůsobí na Vaše dušení zdraví.

Lázeńské ubytování se nachází v samém centru Priessnitzových léčebných lázní s krásným výhledem na hřebeny Jeseníků. Pokoje nabízí komfortní zázemí s TV SAT + WIFI a jsou kompletně vybaveny. Samozřejmostí je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí, toustovačem a varnou konvicí. Ručníky a ložní prádlo jsou v ceně. Parkování je možno zajistit přímo u domu pro dvě auta nebo v blízkosti. 

Oblast je oblíbená pro pěší turistiku a cykloturistiku. Dokonalá lázeňská architektura v duchu přírody Vás nadchne a nabije potřebnou energií. Unikátní Balneoterapie Vincenze Priessnitze je místo, které musíte během svého pobytu navštívit. 

Mohlo by Vás zajímat
Lesníci opravili stezku na Čertovy kazatelny

Lesníci opravili stezku na Čertovy kazatelny

Turistická stezka k Čertovým kazatelnám v Račím údolí nedaleko Javorníku se dočkala opravy. První polovinu stezky opravila společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc, která spravuje přilehlé lesy, s pomocí dotace Olomouckého kraje.

Výlet k rejvízskému jezírku zvládnou i ti nejmenší

Výlet k rejvízskému jezírku zvládnou i ti nejmenší

Procházíš-li zrovna báječným obdobím, kdy pomáháš poznávat svět svým malým ratolestem, právě pro Tebe máme tip na příjemný výletu u nás v horách, který téměř celý zvládnou po svých i malý dvouleťáci.

Akce v okolí